مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در جمع سه هزار نفری مردم ماکو:

منطقه آزاد ماکو برای رشد و بالندگی، به همدلی و اتحاد بیش ازپیش نیازمند است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه برای افزایش رونق اقتصادی و رشد و بالندگی منطقه آزاد ماکو به حمایت، همدلی و اتحاد بیش از پیش مردم و مسوولان نظام نیازمند است گفت: در این چهار سال آینده با تلاش جهادی دستگاه های اجرایی و حمایت های مردم شاهد رشد و توسعه روز افزون منطقه آزاد ماکو بودیم که ادامه روند توسعه جز با همراهی و همدلی مردم امکان پذیر نیست.

حسین فروزان شامگاه سه شنبه در جشن ولادت حضرت زینب (س) و در جمع سه هزار نفری مردم ماکو افزود: خادمین شما مردم در سازمان منطقه آزاد در این ۴ سال در مسیر اعتدال برای افزایش رونق اقتصادی، اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و اجرایی دقیق منویات رهبر انقلاب انجام وظیفه کردند.

وی با اشاره به احداث فرودگاه منطقه ازاد ماکو گفت: عملیات اجرایی احداث این فرودگاه را زمانی شروع کردیم که درآمد سازمان ۱۰ میلیارد تومان در سال بود و به امید خدا این آرزو محقق شد.

فروزان آینده ماکو را با توهین ها و افتراهای بی اساس عده ای،  بسوی زوال و بیراهه خواند و تصریح کرد: با این وضعیت کار برای پیشرفت و توسعه منطقه بسیار سخت می شود و دلسردی و حاشیه سازی برای مسئولین را در پی دارد.

وی ادامه داد: یکی از آرزوهایم تعریض خیابان امام و احداث دانشگاه ماکو بود که زمان یاری نکرد انشاالله که مدیران بعدی آن را به سرانجام برسانند.

فروزان افزود: افرادی با باند بازی های نامشروع و اتوبوس های متعدد قاچاق می کنند که تمامی این موارد را در تودیع و معارفه خود بر مردم اشکار خواهم کرد و پرده از چهره این افراد خواهم برداشت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مردم بیش از پیش باید هوشیار باشند و در جهت توسعه منطقه از هیچ تلاشی دریغ نکنند و ماکو را به عنوان قطب اقتصادی و اولین شهر استان مطرح کنند.

5 دیدگاه ها

  1. فرزين گفت:

    ممنون هر روز سر ميزنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *