پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن فرصت ارجمندی برای بازخوانی اهمیت این دو حوزه به عنوان محورهای توسعه و جهش تولید در کشور و تجدید عهد دولت و ملت با جهادگران این عرصه به منظور مقاوم سازی پایه های اقتصادملی و حرکت کشور در مسیر پيشرفت می باشد.

منطقه آزاد ماکو با دارا بودن پنج شهرک صنعتی در حال فعالیت و در شرف تکمیل و توسعه و بيش از ١٤٠ واحد صنعتی و معدنی فعال و با دارا بودن معادن غنی و منحصر بفرد سنگ و کانی های غیرفلزی و فلزی می رود که با مانع زدايي ها و پشتيباني ها و توسعه زیرساخت های مرتبط به یکی از قطب های معدنی و صنعتی کشور تبدیل شود.

بی شک امروز کار و تلاش در این عرصه به مثابه جهاد و فعالان این بخش نیز جهادگرانی هستند که در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی تمام عیار با تمام وجود، دژهای مقاومت و پایمردی برای تامین نیازهای کشور و کمک به تقویت اقتصاد ملی را حراست و حفاظت می نمایند.

اینجانب ضمن تبریک روز ملی صنعت و معدن به کلیه صنعتگران، مهندسان و کارگران پرتلاش و غیرتمند بخش صنعت و معدن منطقه آزاد ماکو، با تأکید مجدد بر تعهد خود و همکارانم در سازمان به منظور همراهی مستمر برای تسهیل و گسترش تولید، توفیق همه فعالان و جهادگران این عرصه را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.