مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو عنوان کرد:

پیروزی در برابر جبهه استکبار از طریق تدبیر دانایی بنیان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ پیروزی در برابر جبهه استکبار از طریق  تدبیر دانایی بنیان و کارآمدی نظام حاکم امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،‌ محمدرضا عبدالرحیمی روز دوشنبه در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان شهرستان شوط با تقدیر و تشکر از آحاد مردم شهرستان شوط اعم از دانش آموزان، فرهنگیان،‌ نیروهای انتظامی و نظامی به دلیل حضور پرشور و باصلابت در راهپیمایی سیزدهم آبان افزود: بنده به عنوان نماینده دولت در محدوده منطقه آزاد ماکو که شهرستان شوط نیز بخش مهمی از این منطقه را شامل می شود اطمینان می دهم تا هر آنچه در توان داریم در مقابل جبهه  استکبار مقاومت کنیم.

وی با اشاره به اینکه تدبیر دانایی بنیان و اثبات کارآمدی و ارتقای سرمایه اجتماعی را در دستور کار قرار داده ایم اظهار داشت: از طریق عمل و کارکرد دانایی پایه و دانش بنیان و پاکدستی در مسیر توسعه و آبادانی منطقه گام برخواهیم داشت.

عبدالرحیمی ایجاد اشتغال از طریق ترویج سرمایه گذاری در منطقه را نوید داد و افزود:  انشااله با تلاش مدیران و همراهی مردم عزیز موجبات مقاوم سازی اقتصادی ملی را فراهم آوریم و آرامش وآسایش و ارتقای معیشت و زیست پذیری بیش از گذشته را در منطقه ارتقا دهیم.

 

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.