با پیگیری مدیرعامل سازمان:

طرح اقدام ملی مسکن در منطقه آزاد ماکو کلید خورد

علیرغم اینکه پروژه مسکن ملی در مناطق آزادسال آینده اجرایی می شود، با پیگیری های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در منطقه آزاد ماکو اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ماکو، ثبت نام متقاضیان واجد شرایط در سامانه از شنبه ۲۴ اسفندماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۵ اسفندماه ادامه خواهد داشت.
متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می توانند در مدت زمان تعیین شده با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت نام نویسی کنند.
پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط طرح، متقاضیان نهایی مطابق ظرفیت احصا شده برای هر شهر، از طریق قرعه کشی انتخاب می شوند.
متقاضیان می توانند برای ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir مراجعه کنند.
استفاده نکردن از تسهیلات مسکن پس از پیروزی انقلاب اسلامی و عدم سابقه مالکیت، متاهل بودن، سکونت بیش از پنج ساله در محل مورد تقاضا از جمله مهم ترین ملزومات ثبت نام در این طرح است.
برای افرادی که تائید می‌شوند وام ۷۵ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد در نظر گرفته شده و این تسهیلات در بافت‌های فرسوده با ۹ درصد تا سقف ۴۰ میلیون تومان و ۱۸ درصد ۳۵ میلیون مابقی احتساب می‌شود.
طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طرحی است که به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شده است.2 دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    سلام.من اصلا نمی تونم ثبت نام کنم…چرا؟صفحه ها باز نمی شه…

  2. ناشناس گفت:

    سلام ثبت نام از چه ساعتی شروع میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.