پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بمناسبت سالروز صنعت و معدن

دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن فرصت ارجمندی برای بازخوانی اهمیت این دو حوزه به عنوان محورهای توسعه و جهش تولید در کشور و تجدید عهد دولت و ملت با جهادگران این عرصه به منظور مقاوم سازی پایه های اقتصادملی و حرکت کشور در مسیر رشد پایدار می باشد.

منطقه آزاد ماکو با دارا بودن پنج شهرک صنعتی در حال فعالیت و در شرف تکمیل و توسعه و حدود ۱۲۰ واحد صنعتی و معدنی فعال و با دارا بودن معادن غنی و منحصر بفرد سنگ و کانی های غیرفلزی و فلزی می رود که با رفع موانع پیش رو و تسهیل بیش از پیش امور و توسعه زیرساخت های مرتبط به یکی از قطب های معدنی و صنعتی کشور تبدیل شود.

بی شک امروز کار و تلاش در این عرصه به مثابه جهاد و فعالان این بخش نیز جهادگرانی هستند که در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی تمام عیار با تمام وجود، دژهای مقاومت و پایمردی برای تامین نیازهای کشور و کمک به تقویت اقتصاد ملی را حراست و حفاظت می نمایند.
اینجانب ضمن تبریک روز ملی صنعت و معدن به کلیه صنعتگران، مهندسان و کارگران پرتلاش و غیرتمند بخش صنعت و معدن منطقه آزاد ماکو، با تأکید مجدد بر تعهد خود و همکارانم در سازمان به منظور همراهی مستمر برای تسهیل و گسترش تولید و فراهم سازی بسترهای جهش تولید در این بخش، توفیق همه فعالان و جهادگران این عرصه را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

محمدرضا عبدالرحیمی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین