پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

صنوف منطقه آزاد ماکو برای دریافت تسهیلات حمایتی در سامانه کارا ثبت‌نام کنند

مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با توجه به تسری و تعمیم حمایت های مصوب هیئت دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و سایر مراجع تصمیم‌گیری مربوطه به دارندگان مجوز فعالیت اقتصادی و شاغلان در مناطق آزاد و ویژه کلیه دارندگان پروانه کسب و مجوز فعالیت اقتصادی از سازمان منطقه آزاد ماکو، کلیه واجدین شرایط که دارای پروانه کسب و مجوز فعالیت اقتصادی از سازمان منطقه آزاد ماکو هستند به منظور ثبت نام اولیه تسهیلات صنوف آسیب پذیر از کرونا لطفاً به سایت کارا مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.

علی قنبری در توضیح چگونگی بهره مندی مشمولات تسهیلات اظهار داشت: چگونگی بهره مندی مشمولان از تسهیلات ویژه‌ای کسب و کارهای زیان دیده از ویروس کرونا از طریق سامانه کارا https://corona-kara.mcls.gov.ir قابل دریافت و مشاهده می باشد.

وی افزود: ثبت نام در سامانه به معنای تایید درخواست و پرداخت تسهیلات نمی باشد و درخواست ها پس از بررسی های مقتضی در صورت تایید از طریق سامانه کار را به اطلاع صنوف محترم خواهد رسید.

وی افزود: میزان تسهیلات به ازای هر نفر شاغل دارای لیست بیمه از ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان بر مبنای دایر یا غیردایر بودن کسب و کار و بازپرداخت ۲۴ ماهه با نرخ ۱۲ درصد و بازپرداخت اقساط ابتدای مهر سال جاری عنوان کرد.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین