اختصاص ۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای تعمیر، تجهیز و بازسازی مدارس و خانه های بهداشت منطقه آزاد ماکو

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت : امسال برای تعمیر، تجهیز و بازسازی مدارس و خانه های بهداشت منطقه آزاد ماکواز محل در آمدهای سازمان مبلغ ۴۵ میلیارد ریال هزینه می شود.

دکتر اسلام یادگاری در جلسه هماهنگی تعمیر، تجهیز و بازسازی مدارس و خانه های بهداشت منطقه آزاد ماکو افزود: کارشناسان این مدیریت، به همراه کارشناسان آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان دربازدید میدانی مدت سه ماه نسبت به مطالعه و جمع بندی نواقصات و مشکلات این مدارس و خانه های بهداشت نمودند، که نیاز به تعمیر، بازسازی و تجهیز را دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه دراین بازدید میدانی ۳۲۹  مدرسه و ۹۰ خانه بهداشت در منطقه مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است، افزود: از این تعداد ۱۶۰مدرسه، ۳۱ باب خانه بهداشت مربوط به شهرستان ماکو، ۸۲مدرسه ، ۳۰خانه بهداشت مربوط به شهرستان پلدشت و ۸۷مدرسه و ۲۹ خانه بهداشت در شهرستان شوط مورد مطالعه قرار گرفته است.

دکتر یادگاری ادامه داد: تمامی این اتفاقات  درگرو همدلی و همکاری خوب همکاران در حوزه های مختلف که در اجرای این طرح دخیل هستند، می باشد.

در این جلسه مدیران طرح برنامه، امور مالی و کارشناسان عمرانی نقطه نظرات خود را برای هر چه بهتر اجرایی شدن این طرح در سال‌جاری را بیان نمودند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.