افزایش تسهیلات بانکی مقاوم سازی منازل روستایی منطقه آزاد ماکو به ۵۰۰میلیون ریال

مدیرامور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سقف تسهیلات بانکی برای مقاوم‌سازی هرواحد مسکونی روستایی واقع در منطقه آزاد ماکو و شهر بازرگان به ۵۰۰ میلیون ریال افزایش یافت.

علي داداش زاده در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو افزود: این تسهیلات توسط بنیاد مسکن و با معرفی به بانک ها با نرخ چهاردرصد با بازپرداخت ۱۵ساله (با احتساب دوران ساخت) و با ضمانت سفته زنجیره ای به متقاضیان روستایی اعطا می‌شود.

وی با بیان اینکه این تسهیلات با ضمانت بانکی سفته زنجیره ای،‌ بدون محدودیت و کمک های مالی بلاعوض اعطا می شود تصریح کرد:خدمات فنی و مهندسی رایگان ( تهیه نقشه – نظارت و..) صرفا برای خانوارهای دارای دوعضو معلول یا بیشتر، تک معلول، حمایتی تحت پوشش اداره بهزیستی و کمیته امداد،‌ایتام، افراد دارای بیماری های خاص و صعب العلاج، محرومان و سایر اقشار کم درآمد روستاها می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

وی از عموم روستاییان منطقه برای نوسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی که در برابر حوادث غیرمترقبه غیرمقاوم و کم دوام هستند خواست برای برخورداری از این تسهیلات یارانه دار به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *