برای جلوگیری از شیوع کرونا صورت گرفت

منطقه آزاد ماکو پیشگام در تولید ماسک استاندارد / ظرفیت تولید یک میلیون ماسک در یک روز

تولید ماسک های بهداشتی در واحدهای تولیدی منطقه آزاد ماکو رونق گرفته و ۲۰۰ نفر هم در این واحدها مشغول بکار شده اند.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو به نقل از صداوسیما در حالیکه کرونا ویروس در جامعه به شدت در حال افزایش است، تولید ماسک های بهداشتی و مرغوب برای کمک به مدافعان سلامت و جلوگیری از ابتلا بیشتر مردم در واحدهای تولیدی این منطقه رونق گرفته و ۲۰۰ نفر هم در این واحدهای تولیدی مشغول بکار شده اند.

جلیلی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در حال حاضر ۵ کارخانه تولید ماسک تمام اتوماتیک با سرمایه گذاری ۷۰ میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو فعال هستند و این واحدها توانستند بخشی از نیاز منطقه و کشور را تأمین کنند و در حال حاضر این ماسک ها با کیفیت بسیار بالا و با استانداردها و مجوزهای بهداشت در منطقه تولید می شود.

جلیلی گفت: در راستای تسریع و تسهیل در این زمینه سازمان منطقه آزاد ماکو در کمتر از یک روز مجوز احداث کارخانه و در کمتر از چند ساعت نیز مجوز بهره برداری از این واحدها را صادر می کند.

در کنار حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو برای صدور مجوزهای لازم، شبکه بهداشت و درمان هم بر تولید بهداشتی و با کیفیت این واحدها نظارت دارد .

در حال حاضر در واحدهای تولیدی منطقه آزاد ماکو امکان تولید روزانه بیش از یک میلیون ماسک تولید می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *