پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به مناسبت حلول سال ۱۴۰۰ شمسی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را تبریک گفت.

در متن پیام محمدرضا عبدالرحیمی آمده است:
بهاري ديگر از اين سرزمين نياكاني در گذر است، و همه ما را سخت به تلاش و زندگي و دستاوردهاي آن اميدوار مي‌كند. هرچند ١٣٩٩ بسيار دشواري براي سلامتي واقتصادايران داشتيم، اما در سال جديد که توسط مقام معظم رهبری به نام “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها” مزین گردیده، براي ارتقاي سرمايه اجتماعي و اتحاد و انسجام ملي ضروري براي اقتدار سياسي و تحول اقتصادي و تولید پشتاپشت يكديگر ناچاريم تغييري باشيم كه از جهان پيرامون انتظار آن را داريم.
تقارن ارجمند خجسته اعياد شعبانيه با طليعه زايش دوباره بهار طبيعت و حلول سال جديد خورشيدي را به همه شما عزيزان و خانواده هاي گراميتان از صميم قلب تبريك و تهنيت عرض مي كنم و یاد و خاطره همه شهدا بویژه شهدای سلامت و امنیت را که جان خود را برای صیانت از سلامتی و امنیت ما هدیه کردند گرامی می دارم.
عيد نوروز جشن تمناي تغيير، تحول و تلاش براي بهتر شدن در تارو پود زندگي فردي و اجتماعيست. بهار طبيعت همواره يادآور گشوده شدن افق های نو و نوید بخش رسیدن به مراحلی نيکوتر و برتر است.نوروز جشن شادي و شکوفايي است. جشن همدلي و هم پيماني و زدودن کينه‌هاست. اکنون که نسيم عطرآگين بهاري در جاي جاي طبيعت با شکفتن شکوفه ها ، روح و روانمان را نوازش مي دهد به شکرانه رويت بهاري ديگر، دست دعا برداشته و از خداوند منان استجابت دعاي حول حالنا الي احسن الحال را براي مردم، ايران و منطقـه آزاد ماكو تمنا مي نمائيم و البته طنين روحبخش آيه” ان الله لايغير مابقوم حتي يغيروا ما بانفسهم” همواره در گوشمان هست كه تغيير و تحول و حرکت براي بهتر شدن و پيشرفت مستمر در مسير تعالي و سرآمدي، مستلزم تلاش تدبير پايه همه ماست.
و اين چنين است كه در سال پيش رو مسير تحقق نظام مند اهداف كلان كمك به تقويت اقتصاد ملي و پيوند آن با اقتصادهاي منطقـه اي و بين المللي بويژه كشورهاي همسايه به اتكاي تلاش ها و مساعي همه ما در بخشهاي عمومي و خصوصي سريعتر و موثر تر طي خواهيم نمود.
يكبار ديگر، ضمن سپاس و قدرداني از زحمات بي دريغ همه همكاران در سالي كه گذشت ، زحمات يکساله همگان در ارائه خدمات خالصانه در جاي جاي منطقه را ارج نهاده، سلامتي و بهروزيتان را از درگاه احديت مسئلت مي نمايم. اميدوارم در سال جديد با تلاش و کوشش بيشتر، تعهد به وظايف و مسئوليتهاي خود را تقويت کرده، فزوني جوانه‌هاي دوستي، مهرباني، عطوفت، همدلي، همراهي، عدالت، همکاري و تلاش براي رشد و بالندگي منطقـه آزاد ماكو را بيش از پيش شاهد باشيم وبراي سالي كه ما را فرا مي‌گيرد، آرزو مي كنيم كه فضاي خانه هامان پر از عطر آشنايي و محبت باشد.
محمدرضا عبدالرحيمي

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین