پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بمناسبت هفته سلامت

امسال در حالي هفته سلامت را سپري مي كنيم كه بيماري كرونا ابعاد مختلف زندگي فردي و اجتماعي همه ما را تحت تاثير قرار داده است. جهادگران بهداشت و درمان ايثارگرانه در خط مقدم درمان مبتلاها و مقابله با گسترش بيماري ايستاده و براي نجات بيماران و حفظ سلامت مردم مي كوشند.

تلاش هاي ارزشمند مجاهدان عرصه سلامت در سراسر دنيا به اندازه اي حياتي شده است كه امسال سال جهاني مدافعان سلامت نام گرفته است و شايد اغراق نباشد اين روزها و هفته ها را هر روز، روز سلامت و هر هفته، هفته سلامت بناميم و بر همه ماست كه با رعايت توصيه ها و دستورالعمل هاي بهداشتي از زحمات مضاعف اين عزيزان بكاهيم و البته در حفظ سلامتي خود و همنوعان و عزيزانمان بكوشيم.

در اين ميان سازمان منطقه آزاد ماكو، زيرساختهاي بهداشت و درمان را در كنار زيرساختهاي آموزش و پرورش، بنيادهاي اساسي و پيش نيازهاي توسعه مي داند و اقدامات خود در ارتقاي سخت افزاري و نرم افزاري اين دو حوزه را در سطح منطقه ادامه خواهد داد.

اينجانب با گراميداشت ياد و نام شهداي مدافع سلامت و تبريك هفته سلامت، از زحمات و تلاشهاي شبانه روزي تمامي جهادگران عرصه سلامت در بخش هاي دولتي و خصوصي منطقه تقدير و تشكر نموده ، سلامتي و توفيق همگان را در حفظ و ارتقاي سطح بهداشت، درمان و سلامت مردم عزيزمان از درگاه الهي مسالت مي كنم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *