افتخار آفرینی بانوان ومردان جودوکار شهربازرگان درمسابقات انتخابی کشور/تجلیل سازمان منطقه آزاد ماکو از جودوکاران بازرگان

باکسب ۳مدال طلا توسط جودوکاران آقا و کسب ۶ مدال طلا توسط جودوکاران بانوان شهر بازرگان افتخاری دیگر در عرصه ورزش برای شهر بازرگان رقم خورد.

تیم جودوی بانوان بازرگان در مسابقات جودو قهرمانی استان آذربایجان غربی( انتخابی کشوری ) با افتخار مقام قهرمانی را ازآن خود کرد.

پیرو این موفقیت ارزشمند، معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو طی مراسمی از ورزشکاران و مربیان نخبه و قهرمان جودو شهر بازرگان با اهدا لوح تقدیر، تجلیل بعمل آورد.

در این مراسم که با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و مسئول ورزش این سازمان برگزار شد، از ورزشکاران مدال آور بازرگان در رشته جودو که توانسته بودند با ۶ مدال توسط خواهران، جواز حضور در مسابقات آتی کشوری جودوی بانوان را بدست آورند، تجلیل شد.

شایان ذکر است مسابقات کشوری جودوی بانوان و آقایان از مورخه ۱۶ الی ۲۴ مهر ماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد و ۶ نفر از بانوان جودوکار بعنوان تنها نماینده تیم جودوی استان آذربایجان غربی و ۳ نفر نیز از آقایان بعنوان نفرات منتخب در بخش آقایان از شهر بازرگان حضور خواهند داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *