همزمان با روز ملي و هفته پاراالمپيك،

مسابقات ورزشي پارا المپياد منطقه آزاد ماكو برگزار شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: به منظور پاسداشت هفته پاراالمپيك، مسابقات ورزشي پارا المپياد منطقه آزاد ماكو بصورت مشاركتي و با همكاري ارگان ها و نهاد ها منطقه اي به مدت ۲ روز در این منطقه برگزار شد.

مهدی خلف خانی در گفت و گو با ایسنا افزود: این مسابقات با هدف ايجاد فضاي نشاط و خودباوري در بين معلولان و همچنين ارتقاي فرهنگ جامعه، توسعه ي ورزش در بين جانباز و معلولين منطقه، شركت فعال قهرمانان و ورزشكاران جانباز و معلول منطقه، استعداد يابي و شناسايي ورزشكاران مستعد اين حوزه برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در مورخ ۲۴ و ۲۵ مهرماه سال جاری در محل سالن ورزشي مدرسه استثنايي اميد ماكو برگزار شد اظهار داشت: این مسابقات شامل واليبال نشسته معلولان و جانبازان شوط و ماكو و مسابقات ويژه دانش آموزان معلول شامل تنيس روي ميز، دارت، شطرنج بود.

خلف خانی از حضور پرشور جوانان بخصوص معلولان و جانبازان از این رویداد ورزشی در منطقه تقدیر و تشکر کرد و افزود: ورزشکاران این منطقه ظرفیت و استعداد قهرمانی در عرصه های ملی بخصوص مسابقات پارالمپیک را دارند و امید است بزودی شاهد حضور این عزیزان در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.

در آئین اختتامیه این مراسم از مقام آوران مسابقات پارا المپیاد ورزشی منطقه آزاد ماکو  تجلیل شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.