پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به مناسبت پنجم اسفند روز مهندس

پنجم اسفندماه سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به تمام مهندسان صادق، عالم و متعهد کشورمان بویژه مهندسان فعال در بخش های مختلف منطقه آزاد ماکو تبریک و تهنیت می گویم.

بی تردید این روز، روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل وگرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی و تجلیل از استعدادها، خرد، توان و اراده جامعه بزرگ مهندسی کشوراست.

در این فرایند ایجاد، تکمیل و توسعه زیرساختها و امورزیربنایی و عمران و آبادانی در سطح تمام شهرها و روستاهای منطقه آزاد ماکو و در بخش های مختلف نیز، مرهون تلاش ها و ممارست مهندسان و متخصصانی است که براساس تعهد و مسؤولیت پذیری خویش در تلاشند تا با غلبه بر سختی‌ها، مشکلات و کمبود‌ها شرایط مطلوب‌تر زندگی و فعالیت برای هم منطقه ای ها و هم وطنان عزیز فراهم آورند .

یک بار دیگر ضمن تبریک روز مهندسی به کلیه مهندسان و همکاران سخت کوش و پرتلاش خود در بخش‌های مختلف سازمان منطقه آزاد و ادارات مستقر درمنطقه و مجموعه‌های همکار در حوزه مهندسین مشاور و شرکت‌های پیمانکار و قدردانی از زحمات شبانه‌روزی همه عزیزان، توفیق خدمت بیش از پیش در راه اعتلا و پیشرفت میهن عزیزمان بویژه منطقه آزاد ماکو را برای جامعه مهندسی کشور و منطقه مسألت دارم.

محمدرضا عبدالرحیمی

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکودیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *