پیام مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو بمناسبت روز خبرنگار

پیام مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو بمناسبت روز خبرنگار پس از ایام سوگواری سید و سالار شهیدان منتشر شد.

در متن این پیام آمده است:

با گرامیداشت یاد و خاطره شه*دای خبرنگار، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی و طلایه داران جب*هه آگاهی بخشی و سربازان خط مقدم جه*اد تبیین که به حق چشمان بینا و زبان گویای مردم هستند، بویژه خبرنگاران و فعالان رسانه ای منطقه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

تقارن روز خبرنگار امسال با عاشورای حسینی توجه همه ما را به نقش بی بدیل پیام آور کربلا حضرت زینب س جلب می کند که به تعبیری كربلا در كربلا مي ماند، اگر زينب نبود و این همان نقش اساسی و تبیینی خبرنگاران صادق و دل در گرو سعادت جامعه است که مشقتها و سختی های این راه را به جان می خرند و از خود می گذرند.

حق گویی و مطالبه حق توسط خبرنگاران عزیز یقینا مجاهدتی بزرگ و فداکاری فرهنگی سترگی می باشد که مستلزم ارج گذاری و قدردانی همه ماست. سلام و درود خدا بر تمامی  خبرنگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس میدارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمیگیرند.

یکبار دیگر مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاشها، زحمات، اطلاع رسانی ها و نقدها و تذکرات خبرنگاران، فعالان رسانه ای و تلاشگران اطلاع رسانی در سطح رسانه های مختلف  و روابط عمومی های منطقه ابراز نموده توفیق همگان را در تمهید عدالت گستری و کمک به بهبود مستمر امور منطقه در همه ابعاد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از درگاه خداوند مسالت می کنم.

محمدرضا عبدالرحیمیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *