پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

اجتماع بزرگ بسیجیان در سالن نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو برگزار شد

با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو، اجتماع بزرگ و نمایش اقتدار بسیجیان با حضور ۲ هزار نفر از بسیجیان ماکو در سالن نمایشگاه بین المللی منطقه ازاد واقع در پارک بزرگ امام خمینی ماکو برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، در این آئین سرهنگ پاسدار غلام عباس مرادزاده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو ضمن تبریک هفته بسیج گفت : بسیج پناهگاه معنوی و روحانی مردم و نهال کاشته شده در سرزمین ایمان و عاطفه و احساس ملت ایران است .
وی بسیج را مظهر اخلاص و معنویت و ولایتمدار عنوان کرده و گفت : بسیجی سرشار از ایمان و روح فداکاری و وفاداری و تجلی گاه فضایل اخلاقی است .
سرهنگ مرادزاده تصریح کرد: بسیج دژهای سخت و نفوذ ناپذیر در مقابل دشمنان ، نوگرا جوان گرا و آماده حضور در همه میدانها است لذا کلید طلایی حل مسائل و مشکلات کشور و انجام کارهای بزرگ در مدت کوتاه در دست بسیج می باشد.
وی ضمن برشمردن خصوصیات بسیج و بسیجی گفت : حافظ کرامت انسانی و حقوق مردم و پیشرو در ارائه خدمات پیش‌دستانه و بدون منت و برخوردار از هنر تبدیل تهدید به فرصت است .
فرمانده سپاه ماکو تاکید کرد : بسیج در عرصه های معنویت و بصیرت دینی پیشتاز است .
وی در پایان سخنان خود پیروزی غیرتمندانه و جهادی تیم ملی ایران را که باعث شد یک ایرانی بتواند در تمام عرصه ها غیرتمندانه و با سربلندی حاضر شود تبریک گفت .
لازم به ذکر میپاشد در این برنامه ضمن هم خوانی سرود سلام فرمانده ، گروه سرود پایگاه شهید پیر احمدی و گروه رزمی جودوی ذوالفقار بازرگان به اجرای برنامه خود پرداختند .

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین