فرماندار شهرستان ماکو:

مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند کار گروهی و جهادی است

جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو،  مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه با بیان اینکه کاهش اثرات ناشی از آسیبهای اجتماعی در این شهرستان بدون بسیج عمومی و مشارکت و تعامل آحاد مردم و خانواده ها امکان پذیر نیست گفت : مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند کار گروهی و جهادی است .

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ بر اثر تصادفات ۱۷ نفر فوتی داشته ایم و تصادفات زیر ۱۸ سال که خود راننده بوده اند افزایش یافته است گفت : در سال ۱۴۰۱ ، ۳۵ نفر فوتی داشته ایم که ۱۰۰ درصد افزایش یافته است . کاظمی با بیان اینکه امسال تصادفات داخل شهر به نحو چشمگیری افزایش یافته است.

افزود : در دو ماه گذشته ۴ مورد تصادفات منجر به فوت داشته ایم . وی در خصوص اینکه امسال ۹۲ مورد تصادفات در داخل شهر داشته ایم گفت : از این ۹۲ مورد تصادفات ۴۵۶ نفر به بیمارستان انتقال داده شده است .

ایشان در مورد متکدیان موجود در سطح شهرستان نیز گفت : متکدیان سطح شهر ماکو و بازرگان جمع آوری و آنهایی هم که اهل دیگر مناطق می باشند با پرداخت هزینه توسط شهرداری ها به محل سکونت خود انتقال داده شوند .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *