پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

سالروز آزادی خرمشهر گرامی باد

تاریخ سراسر افتخار جمهوری اسلامی گواهی می‌دهد آن روزی را که خدا خرمشهر را آزاد کرد و صدای شادی و هلهله در همه ایران طنین‌انداز شد، آن سوم خرداد در منطقه آزاد ماکو هم روز اشک‌ها و لبخندهای مرز نشینان شمالغرب کشور بود.

مقاومت آگاهانه، مومنانه و دلیرانه ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس، تجربه سترگ و سرمشق همبستگی ایرانیان غیور در صحنه‌های رویارویی با تهدیدات بیگانگان و دشمنان فرامنطقه‌ای است.

عملیات غرور آفرین بیت‌ المقدس نقطه عطف سرنوشت‌ سازی در روند جنگ تحمیلی هشت ساله به شمار می‌ رود که در ادامه با تغییر موازنه قدرت و ابتکار عمل در صحنه نبرد، توانایی ماشین جنگی صدام و حمایت‌ های همه جانبه ابر قدرت‌ های شرق و غرب و همراهی ارتجاع عرب در عرصه مقابله با انقلاب اسلامی مورد تردید جدی قرار گرفت.

بهره‌ گیری از اندیشه‌ ها و تدابیر راهبردی حضرت امام (ره)، حاکمیت معنویت و روحیه انقلابی در جبهه‌ ها، تفکر برتر و خلاقیت در طراحی عملیات و به کار گیری رزمندگان و نیل به نقطه‌ ای آرمانی از وحدت، هم افزایی و یکپارچگی بین نیروهای ارتش، سپاه، بسیج و جهاد سازندگی، به مانند دست واحد و یک لشکر مصمم، یکدل و با اراده علیه دشمن، ارتش و ماشین جنگی صدام را در تمامی سطوح راهبردی، رهیافت و عملیات غافلگیر کرد.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین