پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

معرفی ظرفیت های گردشگری مناطق آزاد ایران در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو گفت: جاذبه های تاریخی و گردشگری مناطق آزاد ایران و ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این مناطق در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی سلیمانیه عراق معرفی می شوند.

ابراهیم جلیلی در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو افزود: سالن مناطق آزاد ایران شامل منطقه آزاد ماکو،‌ ارس،‌ اروند،‌ قشم،‌ انزلی،‌ کیش و چابهار در این نمایشگاه پذیرای گردشگران و سرمایه گذاران خواهد بود.

وی افزود:  نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی عراق از ۲۶ تا ۲۹ مردادماه، با حضور کشورهای مختلف از جمله ایران در مرکز نمایشگاهی سلیمانیه عراق برگزار می شود.

جلیلی با بیان اینکه این رویداد که یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای گردشگری و صنایع دستی در منطقه خاورمیانه است اضافه کرد: این نمایشگاه نقش مهمی در توسعه گردشگری و صنایع دستی در منطقه ایفا خواهد کرد.

وی خاطرنشان ساخت:‌ نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی سلیمانیه علاوه براینکه فرصتی مناسب برای نمایش و فروش محصولات صنایع دستی و همچنین تبادل دانش و تجربه بین کارآفرینان و علاقه‌مندان به این صنایع است بلکه در جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری نیز تاثیرگذار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو اظهار داشت:  از سوی دیگر، این رویداد بستری مناسب برای مشاغل گردشگری جهت ارتباط با مشتریان بالقوه و ایجاد روابط تجاری جدید فراهم می کند.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین