مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان ماکو دوره ویژه اخلاق مدیران می بینند

ارسلان ازهاری قائم مقام سازمان منطقه آزاد ماکو در ابتدای کلاس دوره اخلاق مدیران با اعلام این خبر گفت: بر اساس تاکید امام جمعه شهرستان و مصوبه ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر، دوره اخلاق ویژه مدیران شهرستان ماکو در سه سطح برگزار می شود که در هر سطح ۵ جلسه در زمینه های مناسب و مسئولیت ها امانتند نه طعمه ، تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی، حفظ روحیه انقلابی و مدیریت جهادی، مراقبت از بیت المال و گناه زدایی و فساد ستیزی و تکریم و ارتقای خانواده برگزار می شود.
وی اضافه کرد: در مراحل بعدی کارمندان و اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر و نهایتا خانواده های مدیران این کلاس ها و دوره ها را می گذرانند.

وی اظهار داشت: جهت ارتقای الگوهای اخلاقی مدیران جهت رسیدن به اهداف تعریف شده که مهمترین آن خدت به مردم است می باشد.

وی ادامه داد: با اجرای این دوره ها، مدیران شهرستانی با متدهای آخلاقی بیشتری اشنا شده و این رفتارها را در دستگاههای اجرایی خود بسط می دهند تا مدیران و کارمندان بهتر و بیشتر به مردم خدمت رسانی نمایند.
حجت الاسلام رنجبری امام جمعه ماکو نیز گفت: برای یاد گرفتن باید تلاش کرد و اخلاق از اموراتی است که دین بسیار به آن تاکید کرده است و برای یاد گرفتن اخلاق هر قدر کوشش کنیم بجاست.
وی افزود: دین اسلام بر پایه اخلاق بنا شده است. اگر اخلاق را از مدیریت ها بگیریم با فاجعه روبروخواهیم گردید و با ارتقای الخاق در بستر مدیریت خدمت به مردم افزایش می یابد.
رنجبری علم و باور دو ملزوم تمدن بشری  دانست و گفت: اما برای جهت دادن به باورها باید علم را قالب سالمی ببخشیم تا باورها منجر به تخریب اخلاق و منش های انسانی نشود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *