چهارمین نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار منطقه آزاد ماکو پایان یافت

نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار از ۱۵ لغایت ۱۸ اسفند با همکاری انجمن بانوان توامند و کار آفرین منطقه آزاد ماکو به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، مدیر این نمایشگاه گفت: نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار در راستای حمایت از کسب و کارهای کوچک و خانگی با حضور بیش از ۱۳۰ غرفه دار برگزار شد.
ابراهیم جلیلی افزود: شرکت کنندگان در این نمایشگاه به عرضه محصولات خود در رشته های مختلف شیرینی پزی ؛گیاهان دارویی؛خیاطی ؛ملیله و منجوق دوزی ؛صنایع دستی ؛ نقاشی و محصولات چرمی و نمدی ؛ میناکاری و …پرداختند.
وی با اشاره به استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان از این نمایشگاه افزود: همچنین برای اولین بار هنرهای دستی هنرستان ها و دبیرستان های دخترانه منطقه و خواهران دانشجوی معماری در غرفه هایی با طراحی متفاوت در معرض دید عموم قرار گرفت .
جلیلی ادامه داد: برگزاری جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ ؛کارگاه خلاقیت و کار آفرینی و نحوه اخذ تسهیلات از منابع مختلف و روشهای اخذ پروانه و گواهی سلامت و همچنین برگزاری کوه پیمایی به مناسبت روز زن به غرفه داران از برنامه های جنبی این نمایشگاه بود.
وی اظهار داشت: سلامت محصولات غذایی ارائه شده در این‌نمایشگاه تحت کنترل مدیریت غذا و داروی سازمان در ایام برگزاری بود.
جلیلی در پایان با بیان اینکه با هدف فرهنگ سازی ؛ از بانوان با حجاب برتر غرفه ها و چند مادر پیشکسوت تقدیر ویژه شد گفت:  همچنین به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به کلیه شرکت کنندگان تندیس یادبود نمایشگاه با مفهوم بانوی با حجاب تقدیم شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *