مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با کارگران واحدهای تولیدی:

کارگران طلایه داران اقتصاد منطقه آزاد ماکو هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو روز دوشنبه در جمع کارگران واحدهای تولیدی همزمان با روز کارگر گفت : کارگران طلایه داران اقتصاد منطقه آزاد ماکو هستند و نتیجه مهم حمایت از کالای ایرانی ایجاد امنیت شغلی و پایداری اشتغال کارگران است.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، غلامرضا سلیمانی، بر ضرورت حل مشکلات شهرک صنعتی منطقه با همدلی و همکاری جمعی تاکید کرد و افزود: تولید کالای باکیفیت ایرانی و تحقق منویات مقام معظم رهبری نیازمند تلاش مضاعف مسئولین، مردم و  توجه بیشتر به مسائل و مشکلات کارگران است.
وی مشکلات حوزه تولید در منطقه را عدم ارائه خدمات به صنعت گران و کارآفرینان عنوان کرد و بر لزوم تشکیل کلینیک تخصصی آموزش برای کارگران و کارآفرینان و آغاز بازاریابی مدرن و تولید با کیفیت بالا و قیمت پایین تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، با بیان اینکه کیفیت کالا و کار بستگی به کارگر دارد ادامه داد:  کارگران اگر با عشق و علاقه کار کنند کیفیت کالا بیش از پیش بالا می رود.  وی پیشنهاد تشکیل کارگروه ویژه ای جهت شناسایی و حل مشکلات کارگران را ارئه داد.

 

امام جمعه ماکو نیز گفت: رهبر معظم انقلاب طی سال های اخیر، نام سال ها را بر اساس کار و تلاش کارگران انتخاب کرده اند و امسال نیز با تعیین شعار حمایت از کالای ایرانی، در اصل از کار و کارگر ایرانی حمایت کرده اند.

حجت الاسلام ایوب رنجبری افزود: برای تحقق این شعار اگر حتی یک ریال هم به حقوق کارگران اضافه کنیم، توانسته ایم از کارگران در تولید کالای خوب و قابل رقابت حمایت کنیم.

در این آئین از تعدادی از کارگران واحدهای تولیدی فعال  منطقه تجلیل شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.