دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در خصوص مسائل، مشکلات و افزایش ظرفیت پروازهای فرودگاه ماکو گفتگو کردند.

حسین اسفندیاری قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها گفت: توسعه فرودگاه‌های مناطق آزاد با هدف توسعه بخش گردشگری و تجارت از همان ابتدا یکی از اهداف دولت تدبیر وامید بود.
وی با تاکید بر اینکه با افزایش میزان پرواز نرخ بهره‌وری فرودگاه‌ها افزایش پیدا می کند افزود: اقتصادی کردن فرودگاه‌ها اولین گام در راستای توسعه است بطوریکه ۶۰ فرودگاه در کشور به بهره‌برداری رسیده که اقتصادی کردن آنها نخستین گام است.
وی ادامه داد: با استفاده از توان داخلی و فرصت‌های پیش آمده پس از برجام، حتی با وجود تحریم‌های موقت موفق به نوسازی تجهیزات ناوبری و ارتباطی کشور شدیم و اکنون هیچ‌فرودگاهی در کشور وجود ندارد که طرح ناوبری در آن اجرا نشده باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو نیز با تاکید بر لزوم توسعه فرودگاه ماکو و رفع برخی موانع و مشکلات در آن گفت: این فرودگاه می تواند در توسعه منطقه و رشد اقتصادی استان نقش موثر ایفا کند.

غلامرضا سلیمانی ابراز امیدواری کرد: با افزایش پروازهای این فرودگاه و استفاده از ظرفیت های ترابری و فرودگاهی در آینده بتوان در رسیدن به اهداف تعیین شده برسیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *