دو انتصاب جدید در سازمان منطقه آزاد ماکو

طی حکمی از سوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، احمد غریوی به عنوان مدیرکار و خدمات اشتغال  و همچنین از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، آرش یوسف زاده به سمت مدیر تسهیل تولید صنایع و معادن این منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، در حکم انوشیروان محسنی بندپی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: به استناد تبصره یک ماده ۵ مقررات اشتغال نیروی انسانی، بیمه و تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و بنابه پیشنهاد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به موجب این ابلاغ احمدی غریوی به عنوان مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب می شود.

وی ابراز امیدواری کرده است: با اتکال به خدای متعال با استفاده از تدبیر، درایت و شایستگی خود و بهره گیری از همکاری ها و امکانات موجود و بالقوه در انجام وظایف محوله اعم از رشد و توسعه منطقه ای، رشد اقتصادی استان و جذب سرمایه های داخلی و خارجی موفق و موید باشید.

همچنین در حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو آمده است: نظر به مراتب و سوابق علمی و تجربی آقای آرش یوسف زاده، وی به سمت سرپرست مدیریت تسهیل تولید صنایع و معادن منصوب می شود.

غلامرضا سلیمانی خاطرنشان کرده است: انتظار می رود با سرلوحه قرار دادن اخلاص، معنویت ، رضایت ارباب رجوع و استفاده از تمامی ظرفیت ها ضمن رعایت اصول قانون مداری و اعتدال با محور قرار دادن سرفصل شرح وظایف از جمله ایجاد فضای مناسب تولید و ارتقاء صادرات، رفع موانع تولید و انتقال تکنولوژی، تسهیل فرایندهای حوزه صنعت و معدن، فعال سازی واحدهای صنعتی و معدنی راکد، توسعه صنایع خرد و کوچک و کسب و کارهای خانگی و ایفای وظایف محوله اقدام کنید.

همچنین از زحمات جعفر آقانژاد مدیر سابق کار  وخدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ماکو تجلیل شد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.