امضای توافقنامه مشارکت تعریض خیابان امام ماکو

معاون فنی، عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توافقنامه مشارکت در تعریض خیابان امام ماکو بین شهرداری و سازمان منطقه آزاد ماکو منعقد شد.
به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، فرزاد بازیار تاکید کرد: این توافقنامه در راستای ادامه مساعدت‌های قبلی سازمان منطقه آزاد ماکو، بالا بردن رضایت مندی شهروندان محترم و تسهیل در عبور و مرور شهری، منعقد شد.
وی با اشاره به اینکه جهت اجرایی کردن توافق نامه و تسریع در روند مصالحه املاک تصمیماتی اتخاذ شده، افزود: کمیته تعریض خیابان امام متشکل از ۱۰ نفر که ۵ نفر آن از طرف سازمان و ۵ نفر دیگر از طرف شورای محترم شهر ماکو است تشکیل شده است.
معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو تصریح کرد: این توافق نامه به گونه ای منعقد شده که تا اتمام مصالحه املاک و تعریض خیابان امام، همگام با شهرداری و همراه شهروندان، نسبت به حل مشکل دیرینه شهر ماکو اقدامات لازم را به انجام می رسانیم.
شایان ذکر است تا کنون ۲۰۰ مترطول از ۱۵۰۰ متر طول این خیابان تملک شده است. در سال جاری تا کنون ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در این راستا توسط سازمان هزینه شده است و مقرر شده است تا اتمام آزاد سازی و تملک در سال ۹۷ مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال توسط سازمان و معادل آن توسط شهرداری ماکو هزینه شود و این روند تا پایان کامل تملک ادامه خواهد داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.