بمناسبت شب یلدا؛

نمایشگاه توانمندی بانوان منطقه آزاد ماکو گشایش یافت

ششمین نمایشگاه توانمندی بانوان منطقه آزاد ماکو در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی منطقه با حضور قائم مقام سازمان منطقه آزاد ماکو و مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری منطقه ازاد ماکو؛ مدیر انجمن بانوان توانمند و کار آفرین ماکو در گفت و گو با اقتصاد۲۴ دررابطه با برپایی این نمایشگاه گفت: اين نمايشگاه به مدت ۴ روز ( از روز ۲۶ تا ۳۰ آذرماه جاري) براي بازديد و تامين اقلام يلداي شهروندان و علاقه مندان داير است.
سیمین درخشانی درمورد هدف از برپایی این نمایشگاه بیان کرد: بازاریابی برای محصولات تولیدی صنایع دستی و تبدیلی خوراک ، بخش پوشاک و مسائل آموزشی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است که امیدواریم با تلاش‌ها و اقدامات انجام گرفته بتوانیم به اهداف خود در ارتباط با تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دست یابیم.

وی ادامه داد: این نمایشگاه در زمینه‌های مختلف صنایع دستی، آشپزی، جهزیه عروس، تولیدات عسل، بسته بندی چای طبیعی، نمد دوزی، ترشیجات، عرقیات، طراحی روی صورت، نقاشی، شیرینی پزی و خیاطی در ۹۵ غرفه برای بازدید علاقه مندان آماده شده است.

او افزود: در اين نمايشگاه بانوان توانمند منطقه ، کالاهاي تولیدی خود را در زمينه های مختلف ازجلمه  صنایع دستی، آشپزی، پوشاک، کيف و کفش، مواد غذايي و آجيل شب يلدا عرضه می‌کنند که گفتنی است این رویداد با همکاری اتحادیه اصناف ماکو رخ داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.