با همکاری فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران

همایش ها و مسابقات ملی و بین المللی دوچرخه سواری در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود

قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران در حاشیه برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات و همایش های ملی و بین المللی دوچرخه سواری در این منطقه در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما با اعلام این مطلب گفت : این همایشها و مسابقات در دو بخش توسعه مسابقات قهرمانی و ارتقا زیر ساختهای فرهنگی منطقه اجرا خواهد شد .
وی با بیان اینکه در آینده مسابقات کشوری و بین المللی همراه با اردوهای تیم ملی در این منطقه برگزار خواهد شد افزود : در بخش فرهنگی هم با همکاری فدراسیون دوچرخه سواری همایشهای دوچرخه سواری برگزار خواهد شد .
قمری با اظهار امیدواری از الگو گیری سایر مناطق آزاد کشور برگزاری مسابقات و همایشهای دوچرخه سواری برای ارتقا سطح فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی مناطق آزاد گفت : تنوع مسابقات ورویدادهای آن همراه با زیبایی از عواملی است که از سال آینده شاهد برگزاری مسابقات بین المللی در رشته های کوهستان و بخش جاده خواهیم بود .
وی برگزاری اردوهای ملی در بخشهای جاده و کوهستان و برگزاری کلاسهای آموزشی و داوری را از دیگر تفاهات انجام یافته اعلام کرد و گفت : در این جلسه مقرر شد در اولین فرصت مسابقات بین المللی هم در منطقه آزاد ماکو برگزار شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *