پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به مناسبت روز زن

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:  ۲۰ جمادی الثانی مصادف با ولادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س)، روز مادر و آغاز هفته گرامیداشت مقام زن است که قطعا نام گذاری این روز فرخنده به عنوان روز مادر، تدبیر روشن گرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی در معرفی مسیر تعالی به زنان و مادران مسلمان است.
بدون تردید رفتار و زندگی این بانوی بزرگوار الگوی بی بدیل تربیتی برای زنان و دختران کشورمان بخصوص بانوان توانمند و خلاق منطقه آزاد ماکو است که همواره ثابت کرده اند دوشادوش مردان دغدغه توسعه و پیشرفت منطقه را دارند و بارها با حضور در نمایشگاه های منطقه ای و ملی توانمندی های خود را به منصه ظهور گذاشته اند.
بدینوسیله برخود وظیفه می دانم این روز عزیز را به بانوان منطقه آزاد ماکو و همکاران بانوی شاغل در سازمان و خانواده همکاران تبریک عرض نموده، امید است با همدلی، مدیریت و ایجاد محیطی آرام در کانون خانواده، در تمام عرصه‌ها اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی،اقتصادی و اجتماعی نقش بی بدیل خود را ایفا کنند .
انشاء الله ما مسئولین نیز با رفع موانع و کشف توانمندی‌های عظیم این بانوان پرتلاش زمینه حضور چشمگیر و تاثیرگذار این بخش از سرمایه انسانی را در توسعه منطقه فراهم کنیم.
غلامرضا سلیمانی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکودیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.