امام جمعه ماکو در مراسم معارفه مدیرعامل جدید:

هم افزایی بین مردم و مسئولین لازمه توسعه منطقه آزاد ماکو است

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو در مراسم تکریم و معارفه مدیر عاملان سازمان منطقه آزاد ماکو هم افزایی بین مردم و مسئولین در این برهه از زمان را لازمه توسعه دانست و گفت: هرکس بتواند رضایت مردم که رضایت باری تعالی است را جذب کند میتواند به ترقی منطقه نیز کمک کند.

وی افزود: سمت و منصب نباید دلبستگی را در انسان به وجود بیاورد بلکه مقام آخرت که خواسته آفریننده برای انسان است باید توجه شود.

امام جمعه ماکو با تاکید بر اینکه پیامبران و ائمه اطهار حتی در زمان حکومت خود هیچگاه مغرور به مدیریت و حاکمیت خود نبودند تصریح کرد: قلب و ذهن انسان حتی یک لحظه هم نباید در زمان تصدی یک مدیریت به لرزه و طغیان بیفتاد.

حجت الاسلام هاشمی مسئولیت را فرصتی از زمان یاد کرد که هدف از این فرصت خدمت به خلق الله و در راستای جلب رضایت مردم است.

وی افزود: مدیر عامل منطقه آزاد ماکو و تیم مدیریتی وی طی یک سال توانستند خدمات ارزنده ای به مردم و منطقه ارائه دهند.

امام جمعه ماکو انسان را یک موجود مختار و با اراده یاد کرد و گفت: بشر اگر در مدیریت و تعدیل غرایز خود کوشا نباشد نخواهد توانست به کمال دست یابد.

نماینده مردم ماکو، شوط و پلدشت نیز دراین مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید و تقدیر از تلاش های مدیرعامل اسبق سازمان منطقه آزاد ماکوگفت: مردم منطقه آزاد ماکو  لایق خدامتگزاری هستند و  نباید در خدمتگذاری به این مردم فهیم کوتاهی کرد.
عین اله شریف پور

شایان ذکر است؛ با حکم «مرتضی بانک» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «محمدرضا عبدالرحیمی» به عنوان «رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو» منصوب شد.

محمدرضا عبدالرحیمی» دارای مدرک دکتری مدیریت، گرایش کارآفرینی است.

وی تالیف و ترجمه متعدد در حوزه های مختلف از جمله موضوعات مرتبط به حمل و نقل هوایی، مدیریت راهبردی، برنامه ریزی و موارد مرتبط به حوزه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را در کارنامه علمی خود دارد.

از مهمترین سوابق کاری محمدرضا عبدالرحیمی می توان به، معاون مدیرکل بین الملل سازمان ایرانگردی و جهانگردی، عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور، رییس کمیته نظام جامع مدیریت عملکرد و بهره وری شرکت فرودگاه های کشور، عضو اصلی کمیته دائمی اقتصادی اتحادیه، مدیر دفتر نظارت و ارزیابی عملکرد، مدیر دفتر برنامه ریزی، بودجه و سرمایه گذاری و سرپرست معاونت برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اشاره کرد.

غلامرضا سلیمانی پیش از این سمت مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد ماکو را بر عهده داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.