صدور پروانه بهره برداری برای یک شرکت تولیدی با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو

مدیر تسهیل تولید،‌صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو از صدور پروانه بهره برداري برای شركت پوشاك فراز آريا با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد و ۵۷۳ میلیون ریال در شهرک صنعتی منطقه آزاد ماکو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، آرش یوسف زاده گفت:‌ این واحد تولیدی اقدام به دوخت شلوار و تی شرت و سویشرت مردانه ، پسرانه، دخترانه و زنانه تاري پودي، دوخته شده با ظرفیت ۱۵۰ هزار در سال فعالیت می کند.

وی افزود: این واحد تولیدی در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع و وزیربنای ۸۰۰ مترمربع با اشتغالزایی ۳۰ نفر در شهرک صنعتی شماره ۱ ماکو احداث شده است.

یوسف زاده تصریح کرد: سرمایه گذاران می توانند برای آسان شدن روند كاری خود و تسهیل قوانین گوناگونی كه در مسیر انجام فعالیت های اقتصادی و راه اندازی كسب و كار وجود دارد، از مزایای حضور در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی استفاده كنند.

وی افزود: مناطق ویژه و آزاد اقتصادی با تسهیل فرآیند راه اندازی كسب و كار و صدور مجوزهای قانونی، الگوی مناسبی برای انجام فعالیت های اقتصادی و تجاری در كشور می باشد.

وی بیان كرد: زیر ساخت ها و تجهیزات مستقر در این مناطق زمینه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی را فراهم و شرایط را برای راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی جدید، مهیا می كند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *