بهره برداری ازکلینیک تخصصی شهرستان ماکو

کلینیک تخصصی بیمارستان فجر ماکو به عنوان یکی از پروژه های زیر بنایی طرح تحول نظام سلامت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو با اعلام این خبر گفت: کلینیک تخصصی بیمارستان فجر که عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۹۴ در محوطه بیرونی بیمارستان فجر ماکو در زمینی به وسعت ۱۸۰۰ متر مربع و دو طبقه تیپ ۱۸۰۰ متری آغاز شده بود، همزمان با آغاز ایام الله مبارک دهه فجر به بهره برداری رسید .

وی افزود: کلینیک تخصصصی از پروژه های چشمگیر طرح تحول سلامت می باشد که درمحل بیمارستان قدس قدیمی دایر بوده و خدمات مورد نیاز را به مراجعین ارائه می داد ولی به دلیل کمبود فضای فیزیکی و نامناسب بودن بعضی فضاها ، لزوم توسعه فضای فیزیکی کلینیک ، زمینه را برای آماده سازی ساختمان مناسب برای کلینیک فراهم ساخت .

دکتر صمدی در ادامه با اشاره بر اعتبار پروژه که بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال می باشد ، تصریح کرد : در این مرکز درمانی که بزرگترین کلینیک تخصصی منطقه به شمار می رود خدمات تخصصی در رشته های مغز و اعصاب ، قلب و عروق ، داخلی ، ارولوژی ، ارتوپدی ، چشم ، گوش – حلق – بینی ، زنان و زایمان ، کودکان ، اعصاب و روان ، پوست و مو ،طب فیزیکی توانبخشی ، عفونی ، .. ارائه می گردد .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.