پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بمناسبت روز جهانی قدس

روز جهانی قدس، روز پیوند دوباره مسلمانان جهان با اسلام و روز مقابله با ظلم و ستم است

نام گذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام “روز قدس” یادگار مدبرانه و حکیمانه امام راحل(ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و بیانگر اعتقاد و پایبندی رهبر معظم انقلاب و مردم ایران به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان و یکه تازان عرصه جهانی است تا برای همیشه مسئله فلسطین در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند.

امسال که با وضعیت متفاوتی از سال های گذشته باید بدون تجمعات مردمی روز قدس را گرامی بداریم و با توجه به بحران ویروس کرونا راهپیمایی به شکل سالهای قبل برگزار نمی شود. ولی این به آن معنا نیست که روز جهانی قدس تعطیل است، بلکه قدس همیشه زنده و در قلب مسلمانان جای دارد و حقارت و زبونی رژیم صهیونیستی و غده سرطانی در مقابل کوه استوار و با عظمت مسلمانان جهان برهمگان مبرهن است.

بدینوسیله ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم سرفراز و روزه دار منطقه آزاد ماکو و با گرامیداشت یاد و نام سردار سلیمانی به نام «شهید قدس» با مردم مظلوم و ستمدیده غزه ابراز همدردی نموده و انزجار خودرا از رژیم صهیونیستی اعلام کرده و یکبار دیگر با آرمان های حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری”مدظله العالی” تجدید میثاق می نماییم.

محمدرضا عبدالرحیمی

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین