پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به تسـریع در اجرای پروژه های شهری

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد ماکو در دیدار رئیس شورای شهر و شهردار ماکو گفت: تسـریع در اجرای پروژه های شهری و مدیریت زمان جهت بهره مندی مردم، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، حسین گروسی در این دیدار اظهار داشت: شهر ماکو به دلیل تردد مردم و همچنین مسافران و طولی بودن مسیر تردد اصلی شهر، از لحاظ خدمات شهری باید با تسریع و مدیریت زمان همراه باشد تا خدمات شهری برای مردم لذت بخش باشد.

وی در ادامه افزود: بسیاری از اماکن شهری با تغییرات جزئی و کوچک می توانند موجب زیبایی سیما و منظر شهر شده و مبلمان شهری را برای مردم و مسافران متناسب جلوه بدهد.

گروسی با اشاره به ضرورت تناسب سیما و منظر شهری با رویکرد گردشگری و حفظ آثار تاریخی افزود: در بسیاری از کشورهای توسعه یافته حفظ آثار و سیمای شهر و همچنین احیای بافت های قدیمی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و در کنار توسعه هتل ها و اماکن اقامتی مدرن، از بوم گردی ها و اماکن اقامتی با بافت قدیمی نیز استقبال خوبی می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد ماکو در انتها با اشاره به طولی بودن شهر اشاره کرد: وجود صنوف خدمات رسان و موسوم به صنوف مزاحم و همچنین سد معابر ناشی از صنوف مشابه باید از طریق ایجاد مجموعه های منسجم و شهرک های متناسب مدیریت شود.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین