پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

مسابقات بین المللی پاورلیفتینگ 1402 در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود

جلسه برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات بین المللی پاورلیفتینگ ۱۴۰۲ با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و رئیس فدراسیون پرورش اندام کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، این مسابقات به میزبانی منطقه آزاد ماکو در رده های سنی نوجوانان، جوانان، پیشکسوتان،‌معلولین و بانوان در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

این رویداد ورزشی حضور ورزشکاران از ۲۴ کشور و با پخش زنده از صدا و سیمای ملی و پلتفرم های خارجی برگزار می شود

حسین گروسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این جلسه با اشاره به تکمیل و بهره برداری از هتل های ماوی و نوقالا تا فروردین ماه سال به میزبانی خوب از میهمانان ورزشی داخلی وخارجی در منطقه آزاد ماکو ابراز امیدواری کرد.

وی با اشاره به ظرفیت های منطقه آزاد ماکو از جمله نمایشگاه،‌ورزشگاه،‌رستوران و جاذبه های طبیعی منحصربفرد منطقه گفت: اردیبهشت ماه فرصت مناسب برای معرفی منطقه آزاد ماکو بعنوان مقصد گردشگری است و می توان از این فرصت برای معرفی این منطقه درسطح ملی وبین المللی بهره برد.

عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون پرورش اندام کشور نیز در این نشست با بیان اینکه ایران در ورزش پرورش اندام و بدنسازی موفقیت های خوبی داشته است گفت: هدف نهایی ما کسب میزبانی مسابقات قهرمانی جهان در رده بزرگسالان در سال ٢٠٢٣ است و امیدواریم بتوانیم این میزبانی را برای کشورمان و به نام ایران بگیریم.

وی از همکاری و استقبال سازمان منطقه آزاد ماکو برای میزبانی از مسابقه پاورلیفتینگ بین المللی در این منطقه تقدیر کرد.

شایان ذکر است: رئیس فدراسیون بدنسازی و پاورلیفتینگ کشور از ظرفیت های ورزشی منطقه نیز بازدید به عمل آورد

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین