پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

بازدید مدير كل امور فراورده هاي غذايي و آشاميدني سازمان غذا و دارو از منطقه آزاد ماکو

مدير كل امور فراورده هاي غذايي و آشاميدني سازمان غذا و دارو و هيات همراه به منظور بازديد از زيرساخت هاي حوزه غذا و دارو و بررسي تفويض اختيار حداكثري امور اجرايي به منطقه آزاد ماکو سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، فرامرز خدائیان در این سفر ۲ روزه ضمن بازدید از زیرساخت های مرتبط با فراورده های خوراکی و آشامیدنی، از  انبار مواد غذایی گمرک، بازارچه مرزی، واحدهای تولیدی سلامت محور،‌ آزمایشگاه غذا و دارو دانشگاه آزاد اسلامی ماکو،  آزمایشگاه همکار غذا و دارو کیمیاپژوه و بازدید از کاخ موزه سردار ماکو بازدید به عمل آورد.

در این سفر بر ضرورت تفویض حداکثری امور اجرایی مرتبط با فراورده های غذایی و آشامیدنی و سایر امور اجرایی و سامانه های مرتبط به مدیریت غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو تاکید شد.

همچنین پیشنهاد گردید تفویض اختیار امور اجرایی استاندارد و محیط زیست به مدیریت غذا و دارو در دستور کار سازمان قرار گیرد.

شایان ذکر است در این سفر بر ضرورت تکمیل و بهره برداری از آزمایشگاه غذا و داروی دانشگاه آزاد ماکو به عنوان یکی از زیرساخت های مورد نیاز تاکید گردید.

در این سفر سمیره صباح سرپرست معاونت فنی اداره کل امور فراورده های غذایی و آشامیدنی، فرشته دالوندی سرپرست اداره امور سامانه ها و استان ها و حسین نظریان کارشناس اداره امور سامانه ها و استان ها، مدير كل امور فراورده هاي غذايي و آشاميدني سازمان غذا و دارو را همراهی کردند.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین