پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

پهنه بافت تاریخی شهر ماکو مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد

نماینده مردم ماکو،‌چالدران،‌شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با تاکیدبرحفظ داشته های تاریخی منطقه،‌گفت: پهنه بافت تاریخی شهر ماکو مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،‌ محمد علیپوردر نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد ماکو افزود: باید جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ماکو به خوبی معرفی شود و این مهم نیازمند اقدام جمعی است.

وی با بیان اینکه برای ارتقای صنعت گردشگری در منطقه آزاد ماکو و استان، لازم است تا از هر فرصتی برای معرفی جاذبه های گردشگری این منطقه استفاده شود ابراز امیدواری کرد: دستگاه های متولی سفر با تمهیداتی که برای سفرهای نوروزی در نظر گرفته اند، زمینه شکوفایی ظرفیت های منطقه را فراهم آورده و باید بتوانیم منطقه آزاد ماکو را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

علیپور اضافه کرد: سازمان منطقه آزاد ماکو برای مرمت آثار هزینه های زیادی کرده است فلذا می توانیم باهمت بیشتر و با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و منابع، نسبت به حفظ میراث گذشتگان اقدام نماییم.

وی به ساماندهی تابلوهای راهنمای گردشگری در سطح شهر نیز تاکید کرد و اظهار داشت: تولید محتوا و اجرای برنامه های متنوع و شاد در منطقه در ایام سفر نوروزی باید مد نظر قرار گرفته وبرنامه ریزی شود.

 

 

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین